Вторник, 16 апреля 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Визначились перші переможці на призи клубу «Шкіряний м’яч»

Прийшла весна, а з нею і завершення обласних змагань на призи клубу «Шкіряний м’яч».

28 квітня цього року у місті Бахмач Чернігівської області пройшов фінал обласних змагань з футболу серед юнаків 2006 року народження на призи клубу «Шкіряний м’яч – Кубок «Coca-Cola». Загалом у турнірі взяли участь 16 команд, які представляли 16 районів нашої області.

У фіналі на футбольному полі зустрічалися команди Чернігова, Бахмача, Сновська та Ніжина.

футбол-спорт-діти (1)За результатами проведених змагань перше місце посіли учні Бахмацької школи № 1, другими стали вихованці ЗОШ № 10 міста Ніжина, бронзовими призерами турніру стали учні ЗОШ № 35 з Чернігова, а четверте почесне місце посіли учні Сновської гімназії.

Визначали також кращих і у індивідуальних номінаціях. «Кращим воротарем» став Хусаїнов Максим з Чернігова, «Кращим нападником» визнано Науменка Владислава з Бахмача, «Кращим захисником» став Майко Артем з Ніжина.

Найкращим у вправах жонглювання м’ячем став бахмаччанин Владислав Науменко. Кращим в ударах на точність став Ігор Ващенок з Чернігова, в ударах на дальність кращий результат показав представник бахмацької команди Євгеній Прокопенко.

футбол-спорт-діти (2)Учасники та переможці фінальних змагань отримали заслужені нагороди та цінні подарунки, які були надані Чернігівською обласною федерацією футболу.

Ще у цьому місяці нас очікують фінальні ігри у середній та старшій віковій групах обласних змагань на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед юнаків 2005 та 2004 років народження відповідно.

До речі, переможці обласних змагань будуть представляти Чернігівщину на Всеукраїнських змаганнях. Отже, першого представника нашої області ми уже знаємо. Це переможці у молодшій віковій групі команда Бахмацької ЗОШ № 1.

Чернігівська обласна федерація футболу вітає переможців та бажає їм успіхів у подальшій боротьбі! Грайте та вигравайте!