Вторник, 26 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Вихвостів не увійшов до сусідньої громади і створив власну ОТГ


Територіальні громади сіл Вихвостівської, Івашківської, Куликівської сільських рад Городнянського району Чернігівщини об’єдналися у Вихвостівську сільську об’єднану територіальну громаду з центром у селі Вихвостів.

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Олександр Мисник підписав розпорядження (№ 53 від 05.02.2019), яким затвердив висновок про відповідність Конституції та законам України проектів рішень Вихвостівської, Івашківської, Куликівської сільських рад Городнянського району Чернігівської області «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Питання виникнення нової ОТГ не було легким, навпаки, районна влада була зацікавлена у тому, аби Вихвостів, Івашківка та Куликівка увійшли до сусідньої Тупичівської об`єднаної громади, яка була утворена ще раніше. Без цих сіл, і, зокрема, Вихвостова, де успішно господарством керує Микола Кондренко, Тупичівській ОТГ буде вкрай складно, адже звідти у свій час бізнесмени, які виїхали до Чернігова, порозтягували майже все, що можна було. І Тупичів від колись потужного господарства став сьогодні майже дотаційним в багатьої галузях. А функціонує громада у більшості своїй завдяки не місцевим бізнесменам, які обробляють землю та сплачують відповідні кошти до місцевого бюджету.

Отже, відтепер на Чернігівщині функціонують 37 об'єднаних громад та 2 ОТГ навколо міст обласного значення. Ще п'ять ОТГ (Хмільницька, Киїнська, Новобілоуська, Борзнянська та Озерянська) чекають призначення виборів, які не відбулися 23 грудня через введення воєнного стану.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/