Вторник, 11 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Вийшов друком 128-й номер Чернігівської обласної газети «Світ-інфо»

Вийшов друком 128-й номер Чернігівської обласної газети «Світ-інфо»


В публікації «Подих нових виборів» Чернігівська обласна газета «Світ-інфо», яку видає журналіст Петро Антоненко,закликає демократично і цивілізовано пройти наступні виборчі кампанії — президентську і парламентську.

Голови об’єднаних громад Чернігівщини вивчали досвід польських громад — про це репортаж з Польщі.

Традиційно значне місце газета відводить історії, особливо невідомій раніше, забороненій. Про це, зокрема, стаття «Великий терор у СРСР: Україна». Завершено публікацію дослідження про розсекречені матеріали КДБ СРСР стосовно вбивства в Парижі у травні 1926 року Симона Петлюри. Також традиційні рубрики «Хроніки часів сталінізму», «Світ історії Чернігівщини».

Вміщена панорама подій в області, Україні і світі, літературно-мистецька, спортивна мозаїка.

На сайті газети розміщені всі її номери за понад 6 років виходу. Адреса сайту: http://svit11.wordpress.com

Триває передплата на газету «Світ-інфо» на друге півріччя 2018 року. Її ведуть всі поштові відділення і листоноші області.

Почитати електронну версію газети можна тут: Світ-інфо, № 128

Нова книга редактора газети Петра Антоненка «Стріла» перемогла в номінації «Проза» в обласному конкурсі «Краща книга року-2017». Презентація книги відбудеться у вівторок, 12 червня, об 11.30 у міській бібліотеці ім. Коцюбинського (вул. Кирпоноса). Запрошуються всі бажаючі.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/