Воскресенье, 17 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Вшанування захисників України, загиблих у російсько-українській війні

Вшанування захисників України, загиблих у російсько-українській війні


5 березня у Чернігові вшанують пам’ять захисників України, які загинули у російсько-українській війні. 

5 березня, у четвер, о 19-00 у козацькому кафедральному соборі святої великомучениці Катерини Православної церкви України в Чернігові відбудеться панахида за усіма воїнами, які загинули в боях за незалежність України у лютому цього року. 

ЗГАДАЄМО ПОЛЕГЛИХ ПОІМЕННО, РОЗПОВІМО ПРО ЇХНЄ ЖИТТЯ, СЛУЖБУ ТА ОБСТАВИНИ ЗАГИБЕЛІ. 

Цим заходом розпочинаємо  у нашому місті, як і в усій країні, щомісячне вшанування пам’яті захисників України, загиблих в російсько-українській війні.

Така традиція започаткована у Києві. Кожного місяця синодальний відділ військового духовенства ПЦУ, Український інститут національної пам’яті разом із Міністерством у справах ветеранів в храмі Іоанна Богослова у Михайлівському Золотоверхому монастирі проводять панахиду за українськими воїнами, які загинули в боях за незалежність України та моляться за встановлення справедливого миру та перемогу України. 

Організатори у Чернігові: Український інститут національної пам'яті, Міністерство у справах ветеранів України, синодальний відділ військового духовенства ПЦУ, Чернігівська єпархія ПЦУ. 

ПАМ’ЯТАЄМО! У 2019 році 110 наших воїнів загинули у боях із російським агресором.

 МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Козацький кафедральний собор святої великомучениці Катерини Православної церкви України за адресою: м. Чернігів, вул. Преображенська, 1-а. 

ПОЧАТОК ЗАХОДУ:  о 19-00  5 березня, у четвер. 

Сергій БУТКО, Український інститут національної пам’яті

Оксана ПЕТРЕНКО, Міністерство у справах ветеранів України


Комментирование закрыто

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/