П’ятниця, 19 Жовтень 2018   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Всеукраїнський патріотичний авто-мотопробіг розпочався у Чернігові

Всеукраїнський патріотичний авто-мотопробіг розпочався у Чернігові


22 травня у Чернігові стартував Всеукраїнський авто-мотопробіг бійців та ветеранів Української добровольчої Армії, організований воїнами Окремої тактичної групи «Волинь» УДА та активістами Національного Руху Державницька ініціатива Яроша (ДІЯ).

Захід розпочався о 18 год з Віче на Красній площі Чернігова: молебнем та покладанням квітів до стели загиблим на Майдані та в АТО.

Безпосередньо сам пробіг стартуватиме з Чернігова 23 травня о 6.00 ранку.

О 8.00 – прибуття у Київ та проїзд столицею.

О 9.00 – старт на Житомир.

Прибуття – о 12.00, проїзд містом.

Виїзд о 13.00 на Рівне.

Прибуття о 16.00, проїзд містом.

О 17:00 на Майдані Незалежності м. Рівне відбудеться урочистий молебень за упокій душ загиблих воїнів в цій неоголошеній війні на Сході. Організатори зачитають звернення до Президента України про державне визнання добровольчих підрозділів учасниками бойових дій.

О 18:00 відбудеться благодійний концерт «Пісні народжені війною» легендарного рівненського гурту «Країна У». Музиканти підготували унікальні історичні композиції, що розповідають про різні періоди боротьби України за незалежність – від Козаччини до Революції Гідності та неоголошеної війни на Сході. На зібрані від концерту кошти спорудять пам'ятник добровольцю Владиславу Шемуровському, який загинув 31 серпня 2016 року в с. Широкино, що поряд з Маріуполем.

В рамках акції «Вшануй Героїв України» відбудеться нагородження відзнаками, пам'ятними медалями волонтерів та захисників України.

Усіх побратимів, пресу та волонтерів запрошуємо до участі в авто-мотопробігу.

Алла Мегель


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 БІЛА ХАТА Чернігівська інтернет-газета
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/