Воскресенье, 24 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Влада Козельця пообіцяла не закривати райлікарню... до виборів


Як відомо, серед критеріїв затвердженого проекту постанови Кабміну «Про питання формування госпітальних округів», поданому на розгляд до МОЗ України, — забезпечення медичної допомоги не менше як на 100 тисяч населення, а лікарня інтенсивного лікування другого рівня — не менш як 200 тисяч населення, а також віддаленість у межах 60 кілометрів.

Тож на Чернігівщині створюються 7 госпітальних округів, при чому Козелецький район, про який мова — нижче, віднесено до Бобровицького округу, що ніяким чином не відповідає зазначеним критеріям.

А тому команда Руху «Справедливість» бореться за лікарню і лікарів в Козельці.

Їхня мета — зберегти колектив лікарів, надати їм допомогу і гідну зарплату. Медична реформа має бути для людей, а не позбавляти людей права на лікування.

Лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко особисто зустрівся з медичним персоналом Центральної районної лікарні Козельця під час робочої поїздки 21 квітня на Чернігівщину.

«Корумпована влада закриває центральну районну лікарню в Козельці. Хочуть викинути на вулицю 76 лікарів і залишити без медичної допомоги понад 46 тисяч людей. Якщо і реформувати лікарні, то першою б закрив номенклатурну Феофанію, або віддав ветеранам АТО. Там ви побачите все, а не дві машини невідкладної медичної допомоги, як в Козельці», — наголосив він на зустрічі з медперсоналом лікарні.

На переконання Руху «Справедливість», треба змінити систему так, аби і в центральні, і особливо в районні лікарні, надходили бюджетні кошти, сучасне медобладнання та якісні ліки, а не корупційні рішення уряду і фальсифікат з-за кордону.

Лікарів підтримують кандидати у місцеві депутати об’єднаної територіальної громади. Вибори у Козельці пройдуть 30 квітня. Координатор Руху «Справедливість» з питань медицини, відомий лікар Любов Слєпова закликала людей не бути байдужими і не піддаватися на обіцянки влади.

«Вам перед виборами обіцяють не закривати лікарню. А що зміниться після них? Ви маєте повне право відстоювати свої робочі місця. Лікарня має працювати. Будьте активними виборцями», — закликала вона колег.

Минулого тижня під натиском людей, яких підтримав Рух «Справедливість,» це рішення призупинили, а лікарню в нинішньому стані пообіцяли залишити і в Бобровиці, і в Козельці.

Однак лідер Руху Валентин Наливайченко на зустрічі з медперсоналом закликав людей не складати рук, бо, як показує історія, влада лише перед виборами призупиняє рішення, які можуть знизити рейтинги, тож припинила розмову про закриття лікарні і невідомо, що буде далі.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/