Воскресенье, 12 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Військових у Чернігові привітав аташе з оборони Королівства Норвегія

Військових у Чернігові привітав аташе з оборони Королівства Норвегія


У Чернігівському національному технологічному університеті завершилися курси професійної перепідготовки в рамках проекту «Україна-Норвегія».

Майже три місяці учасники АТО/ООС, військовослужбовці звільнені в запас та члени їх родин проходили навчалися за напрямком: «Інтернет технології, WEB-дизайн та англійська мова в бізнесі».

Організацію навчання взяли на себе Норвезький університет NORD, Міжнародний фонд соціальної адаптації та громадська організація «Чернігів Європейський».

На урочистості до випускників завітав і почесний гість, аташе з питань оборони Королівства Норвегія підполковник Бойє Гардер Ліллеруд.

Кожен з 30 випускників по завершенню курсів отримав три дипломи, зокрема свідоцтво про професійну перепідготовку державного зразка, спільний сертифікат університету NORD і Чернігівського національного технологічного університету та спільний диплом Міністерства закордонних справ і Міністерства оборони Норвегії.

В подальшому така перепідготовка надасть можливість випускникам знайти високооплачувану роботу та гідно представити себе на ринку праці.

Ігор Березинський,

спеціальний кореспондент (м.Чернігів) Інформагентства МО України АрміяInform


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/