Суббота, 26 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Військовик представив найкращі моделі танків, вироблені власноруч

Військовик представив найкращі моделі танків, вироблені власноруч


Історія танків у їх моделях. На Чернігівщині представлено одну з найбільших колекцій «панцирників».

В селищі Десна на Чернігівщині, на базі 169 навчального центру триває виставка моделей танків, присвячена Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Військовослужбовці, ветерани військової служби, місцеві мешканці та учнівська молодь з задоволенням вже переглянули близько ста експозицій «панцирників», з початку першої світової війни і до закінчення другої світової війни, як радянського так і німецького виробництва. Були серед них і деякі сучасні моделі танків.

Організатором виставки і автором виготовлених моделей став військовослужбовець 169 навчального центру Віктор Хромінський, який більше 30 років віддав службі у війську. Віктор Хромінський не по чуткам знає властивості танків, сам виріс в сім’ї танкіста та в подальшому проходив військову службу на посаді інструктора з водіння танків.

Для виготовлення макетів конструктор використовує лише звичайний картон, папір, гуашеву фарбу та клей «ПВА», ну і звичайно професійну майстерність з моделювання.

— В подальшому хочу розширювати свою колекцію, є на меті виготовлення багатьох сучасних моделей та танків закордонного виробництва, зокрема угорського, японського тощо. На мою думку, військовослужбовці повинні знати військову історію, зокрема, озброєння та військову техніку тих часів, адже без цього не можна побудувати сильну, сучасну та озброєну за новими стандартами армію, — наголосив Віктор Хромінський.

Підполковник Ігор Березинський,

спеціальнй кореспондент Інформагентства Міноборони (м. Чернігів)

Фото автора


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/