Четверг, 2 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Військові та цивільні Гончарівського гарнізону вже з водою

Військові та цивільні Гончарівського гарнізону вже з водою


Більше сотні цивільних людей вчора вийшли на акцію протесту у Гончарівському Чернігівської області, де дислокується окрема танкова Сіверська бригада.

З 2 вересня в селищі, з населенням понад 3 тисячі чоловік, воду вмикали на 5 годин на день — дві години зранку, одну – в обід і дві ввечері. Через це у ній з’явився осад, пити і прати в ній речі було неможливо, розповіли місцеві жителі.

Така ситуація склалася через затримки з оформленням дозволу з Державної служби геології та надр України на користування надрами, тобто видобування підземних вод.

— Ситуація нормалізувалася, водопостачання відновлено, — заявив Віталій Рудник, селищний голова Гончарівського.

Як зазначили в прес-центрі оперативного командування «Північ», для військових, що дислокуються у селищі, підготували запаси, тому що про проблему з перебоями постачання води знали заздалегідь. На час  подачі води за графіком приготування їжі та забезпечення військовослужбовців питною водою проводилось за встановленими нормами.

— На сьогодні ситуація така — документи прийняті Держслужбою геології та надр України, вже опрацьовуються і завтра відправляються на погодження у Чернігівську обласну раду і Міністерство екології та природних ресурсів України. Питання по воді вирішено — увімкнена і подається цілодобово. Тиждень-два і ми отримаємо дозвіл на 25 років користування надрами, — поінформував начальник квартирно-експлуатаційного відділу м.Чернігова підполковник Олександр Дмитренко.

Вода у Гончарівському з кранів тече, пити її можна — в цьому особисто пересвідчився наш кореспондент. 

Олександр Штупун,

спеціальний кореспондент (м.Чернігів) Інформагентства МО України «АрміяInform»


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/