Понедельник, 8 марта 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Вітати гостей міста Семенівки будуть не чагарники, а чудовий парк


Навпроти районного лісництва у м. Семенівка, що на Чернігівщині, закладений новий парк. 

Пустир по вул. Замістя упорядковано Семенівським держлісгоспом на прохання Семенівської районної державної адміністрації.

Про це повідомив редактор Інтернет-видання semenovka.at.ua Олександр Шабалін.

Сьогодні за участі школярів ЗОШ №1 було висажено ялинки, туї та багато інших цікавих та рідких рослин.

Тепер у мешканців будинків по вул. Замістя, Сенька та Кавказької з’явилась чудова зона для відпочинку, а гостей нашого міста при в’їзді будуть вітати не чагарники, а чудовий парк!

Особлива подяка директору лісгоспу Дудко Олександрі Василівні за організацію роботи по благоустрою та школярам за посадку….

***   ***   ***

А в рамках щорічної Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» (#майбутнєлісувтвоїхруках), організаторами якої є Державне лісове агентство України, Товариство лісівників України, обласні і місцеві державні підприємства лісового господарства, за підтримки Міністерства освіти і науки України та обласні управління освіти вихованці шкільних лісництв та учні Погорільської школи та Семенівської ЗОШ №1 садили ліс на зрубах в Семенівському та Радомському лісництвах.

 

 Олександр Шабалін. Фото — М. Волка


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/