Пятница, 30 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Військові та учасники АТО долали на Чернігівщині зимову трасу у 2400 м


У Чернігові оперативне командування «Північ» Сухопутних військ Збройних сил України провело лижні змагання за участю команд від військових частин Чернігівського гарнізону та учасників АТО.

Захід було проведено за підтримки органів місцевої влади та Чернігівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна».

Всього у заході взяли участь 8 команд у склад яких було включено і жінок. За умовами змагання учасники долали лижну трасу у відстань 2400м для чоловіків і 1200м для жінок. Боротьба йшла як за командну так і за особисту першість.

спорт-лижі-АТО-військові (2)

За результатами змагань 1 місце зайняла команда від управління оперативного командування «Північ», 2 місце команда від дослідницького науково – винахідницького центру, 3 місце команда від 5-го полку зв'язку.

Під час нагородження переможців змагань, заступник командувача військ оперативного командування «Північ» по роботі з особовим складом полковник Віталій Покотило подякував усім учасникам за активну життєву позицію та підтримку фізичної форми і здорового способу життя.

Також він зазначив, що спортивні заходи між військовими частинами, в оперативному командуванні триватимуть і надалі та будуть проходити із залученням сімей військовослужбовців.

Варто зазначити що на передодні Нового року в оперативному командуванні «Північ» вже відбувались родинні змагання між сім'ями військовослужбовців та учасників АТО.

Віталій Кирилов, ОК «Північ»


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/