Воскресенье, 23 20 февраля20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Війна вбиває, а буржуй кишені набиває!


ZemlyaПравду, напевно, кажуть: «кому война, а кому и мать родна». В той час як на Донбасі чиїсь сини, чоловіки, батьки віддають своє життя за цілісність України, інші користуючись «моментом», займаються іншими, меркантильними справами.

На території Киселівської сільської ради, що поблизу Чернігова, є багато привабливої земельки. На озері Кругле, наприклад, що майже досягає меж села Брусилове, яке в свою чергу знаходиться на стику двох річок ? Десна-Снов, зацікавлені особи з інших регіонів, отримавши земельні ділянки кожний у 2 гектари, розпочали оперативно закладати перші будівничі основи для приватних будівель.

Оскільки територія, на яку зазіхнули «щасливчики», належить до природно-рекреаційних земель, прокуратура Чернігівської області вчасно почала реагувати на протизаконні дії таких осіб.

За позовами прокуратури області Чернігівський окружний адміністративний суд повернув у державну власність перші 4 га земель водного фонду вартістю близько 1 млн. гривень.

Визнавши позовні вимоги прокурорів, суд скасував незаконні накази Головного управління Держземагентства в області. Цими наказами, виданими в  2014 році, у власність кількох громадян передавалося 7 земельних ділянок по 2 га на території Киселівської сільради, що в Чернігівському районі. У порушення законодавства, до кожної з цих ділянок було включено й частину  прибережної захисної смуги озера Кругле.

Озеро Кругле, неподалік якого виділені земельні ділянки

Озеро Кругле, неподалік якого виділені земельні ділянки

Незаконне відведення земель відбулось у привабливій рекреаційній зоні, а їх одержувачами мали стати не місцеві жителі, а мешканці інших регіонів.

Найближчими днями суд розглядатиме позови прокуратури відносно ще 10 га цих земель.

Додам, що за фактами зловживання службовим становищем посадовими особами держземагентства, які видали в т. ч. й ці незаконні накази, розпочато кримінальне провадження, в якому на даний час триває досудове розслідування.

Про подальший «водно-земельний» процес прокуратура інформуватиме читачів Інтернет-газети «Біла хата».

Наталія ЧУСЬ


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/