Неділя, 26 Травень 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Відомому на Чернігівщині аграрію — 79!

Відомому на Чернігівщині аграрію — 79!


Засновнику товариства «Земля і воля» Леоніду Яковишину виповнилося 79 років. Вітаємо!

Шановний Леоніде Григоровичу!
У цю, заквітчану яблуневим цвітом календарну дату 19 травня, не лише увесь півторатисячний колектив товариства «Земля і воля», не лише жителі Бобровицького району і пайовики-орендодавці товариства з багатьох сіл Придесення, а й відомі аграрії з України, з далекого і ближнього зарубіжжя сердечно вітають Вас із 79-м Днем народження!
Цей день знаменує собою народження особистості справді історичного значення в розвитку аграрної галузі держави. Володіючи талантом мудрого організатора сільськогосподарського виробництва, проникливим передбаченням наслідків від тих чи інших політичних і економічних процесів у суспільстві, Ви як народний депутат парламенту першого скликання незалежної держави, один з перших Героїв України, завжди і скрізь принципово захищаєте інтереси українського селянства. Ви створили взірцеве і в області, і в Україні господарство, яке, застосовуючи новітні світові агротехнології, здобутки науки, прогресивну організацію праці, досягло чи не найнижчої в Україні і навіть Європі собівартості виробництва зерна кукурудзи.
Це дозволило нашій «Землі і волі» забезпечити кожного працівника найвищою в області заробітною платою, подвоїти виплати за оренду паїв колишнім колгоспникам або їхнім нащадкам, активно вести житлове будівництво, мати повноцінну соціальну інфраструктуру для потреб трудівників та їхніх родин, постійно піклуватися про ветеранів війни і праці, захисників територіальної цілісності держави на Сході України. А ще — постійно вносити до районного бюджету найбільше податкових платежів, потужно фінансувати будівництво нових доріг як в Бобровицькому, так і в сусідніх районах.
У світлий день Вашого народження, дорогий Леоніде Григоровичу, від усього серця бажаємо, щоб іще довгі-довгі роки не полишали Вас творчі задуми щодо нових звершень у виробництві, кипуча енергія, козацька відвага і селянська сумлінність у праведних Ваших трудах на благо рідного колективу, всієї України!
Довгих і квітучих Вам літ, щастя і здоров’я!

Трудовий колектив ТОВ «Земля і воля»


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/