Суббота, 26 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Відбулася визначна подія в історії заповідника Качанівка

Відбулася визначна подія в історії заповідника Качанівка


Меценати. Віктора Кияновського обрано головою правління Благодійного фонду «Відродження Качанівки»

Предки залишили нам у спадок надзвичайну перлину архітектурно-паркового мистецтва, унікальну за своєю самобутністю та історичною цінністю – Качанівку, що в Ічнянському районі на Чернігівщині.

Сьогодні це чи не єдина пам’ятка своєї епохи, комплексно збережена до теперішнього часу попри усі негаразди історичного розвитку країни.

Нещодавно відбулася, без перебільшення, визначна подія в історії заповідника – за ініціативою депутата обласної ради, члена фракції Аграрної партії України Віктора Кияновського утворено благодійний Фонд «Відродження Качанівки», який покликаний сприяти розбудові, реконструкції та розвитку Національного історико-культурного заповідника.

Віктор Кияновський

Присутні одноголосно обрали Віктора Павловича головою правління новоствореного Фонду. А він, у свою чергу, висловив переконання, що створення Фонду, котрий об’єднає небайдужих до нашої історичної минувщини людей, відкриє нові можливості подальшого розвитку культурно-мистецького та туристичного осередку у Качанівці.

– Майбутні покоління мають побачити всю красу і велич Качанівки, яка з кожним роком стає все більш популярним місцем для туристів з України та із-за кордону. Значно більше людей нині збирає і літературно-мистецьке свято «Качанівські музи». Ми будемо налаштовувати звязки з українською діаспорою за кордоном та розширювати коло однодумців, – зазначив Віктор Кияновський.

Головою наглядової ради Фонду «Відродження Качанівки» обрали очільника облдержадміністрації Валерія Куліча. Найближчими завданнями в роботі фонду голова ОДА окреслив ґрунтовну інвентаризацію проблематики й напрацювання алгоритму дій – поетапного та кількарівневого, – щоб кожен охочий міг посильно долучитися до відновлення і збереження Качанівки та мав упевненість в ефективності свого внеску.

Підтримати колегу по фракції – Віктора Кияновського – та привітати його з набуттям нового статусу приїхали голова обласної організації Аграрної партії України й депутат обласної ради Сергій Гайдай, заступник голови обласної ради й заступник голови обласної організації Аграрної партії Арсен Дідур, депутати-аграрії Юрій Болоховець, Василь Нестерук, Віктор Труш та Сергій Чубовський.

– Поява фракції аграріїв майже у повному складі означає, що ви повністю підтримуєте ініціативу свого колеги? – запитала у Сергія Гайдая.

– Безумовно. Адже новостворений Фонд об’єднає владу, громаду та меценатів для втілення в життя усіх амбітних планів подальшого розвитку культурно-мистецького та туристичного осередку у Качанівці. А ми усі разом долучатимемося до ініціатив Фонду, адже маємо всупереч усім політичним та економічним кризам зберегти для нащадків усе те, чим багата Чернігівщина, – зазначив голова обласної організації Аграрної партії України Сергій Гайдай.

Наталія Купрієнко


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/