Воскресенье, 29 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Вічна вам пам’ять


Іван Кононович - копия4 жовтня, у суботу, в Чернігові відбудеться похорон бійця Нацгвардії Івана КОНОНОВИЧА, який загинув біля Дебальцове Донецької області. О 9-й годині у Катерининській церкві Чернігова відбудеться відспівування загиблого патріота України.

26-річний Іван Кононович був зарахований на службу у військовій частині 25 квітня 2014 року. До ротації йому залишилося кілька днів. А служив молодий боєць стрілком.

В районі міста Дебальцеве  близько 17 години, здійснюючи обхід території прилеглої до блокпосту, натрапив разом ще з одним військовослужбовцем батальйону оперативного призначення столичної конвойної бригади, на заміновану ділянку. Стався вибух, після якого він та його побратим отримали смертельні осколкові поранення.

Іван Кононович

Іван КОНОНОВИЧ

Нагадаємо, що днями мешканці м.Городня прощалися з бійцем 41-го батальйону територіальної оборони Ігорем Сергієнком, який отримав тяжкі поранення на Сході, але від травм помер у Київському військовому шпиталі.

Зростають більше обеліски...

Аж серцю болісно стає,

І десь схилилася берізка,

Мов мати сина впізнає.

Вони тепер в сирій землі

Лежать, життя так й не пізнали,

Щоб ми щасливо всі жили

Й ніколи їх не забували.

Микола ФУРС, м.Чернігів. Інформація щодо бійців АТО отримана в прес-службі Національної гвардії України


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/