Суббота, 28 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Верховний Суд: землю передали у приватну власність незаконно!

Верховний Суд: землю передали у приватну власність незаконно!


Позицію прокурора щодо незаконності передачі у приватну власність земель історико-культурного призначення підтримав Верховний Суд.

Верховний Суд визнав обґрунтованими доводи касаційної скарги прокуратури Чернігівської області, скасувавши рішення судів першої та апеляційної інстанцій, якими у задоволенні позовних вимог прокурора було відмовлено. При цьому, Верховним Судом вказано на суттєві порушення, допущені під час розгляду справи судами першої та апеляційної інстанцій. Відтак, справу направлено на новий судовий розгляд.

Нагадаємо, регіональною прокуратурою встановлено факт незаконної передачі у приватну власність земельної ділянки історико-культурного призначення, розташованої у межах земель лісового фонду, площею 0,12 га. До цього земля перебувала у постійному користуванні КП «Козелецьрайагролісгосп».

Як повідомили в прокуратурі Чернігівської області, реагуючи на порушення вимог законодавства, прокурор у 2015 році звернувся до суду з позовом в інтересах Чернігівської ОДА та ДП «Козелецьрайагролісгосп». У позові ставилися питання про визнання недійсними наказів, свідоцтв про право власності, договорів купівлі-продажу та рішень про реєстрацію права власності.

Органами прокуратури Чернігівської області продовжується забезпечення своєчасного реагування на факти незаконного надання особливо цінних земель у приватну власність.


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/