Воскресенье, 29 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

В Україні запроваджуються сучасні методи проектування у будівництві


В Україні запроваджується параметричний метод нормування у будівництві.  Це відхід від прийнятих державою жорстких норм, які прописані в ДСТУ, до проектних рішень будівель й перехід до інноваційних та прогресивних технологій. Тепер вибір проектних рішень залежатиме від призначення об’єкта, а не відсторонених імперативних приписів.

Про це на засіданні Уряду повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи внесення змін до ЗУ «Про будівельні норми», інформують видання bilahata.net  в прес-службі Віце-прем’єр-міністра України.

«Це метод передбачає встановлення в будівельних нормах параметрів щодо безпеки, функціональності та якості об’єкта. Його застосування дає можливість підвищити якість будівельних норм та зменшити кількість необґрунтованих обов’язкових вимог. Безумовно, такий підхід, який використовується у сучасному будівництві в усьому світі, посилить інвестиційну привабливість нашого будівельного ринку та сприятиме подальшому розвитку галузі», — зазначив Геннадій Зубко.

На думку Віце-прем’єра, впровадження сучасних методів проектування дає можливість побудувати нові інноваційні будівлі в сфері освіти, охорони здоров’я тощо. «Вдосконаленню немає меж. Тому ми будемо і надалі працювати з будівельниками та експертним середовищем –BRDO, Державною регуляторною службою України для поліпшення умов ведення будівельного бізнесу», — зазначив він.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/