Суббота, 31 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

В Україні шляхом тиску і шантажу просувається диктатура?


ПОЗИЦІЯ. Лідери "Блоку Петра Порошенка «Солідарності», Народного фронту, Об’єднання «Самопоміч», ВО «Батьківщина» та  Радикальної партії 16 лютого внесли законопроект «Про внесення змін до Закону України „Про вибори народних депутатів України“ (щодо виключення кандидатів у народні депутати України з виборчого списку в багатомандатному окрузі)» на голосування.

Як народний депутат України заявляю — я проти партійної диктатури над обраними народними представниками.  Саме тому я не голосував за прийняття цього закону , який  було прийнято шляхом тиску, домовленостей і політичних торгів. Разом зі мною проти прийняття цього ганебного закону боролися й інші народні депутати України.  Але лідери Радикальної партії Олега Ляшка у прямому сенсі шантажували депутатів інших політичних сил тим, що вони (радикали ) не даватимуть свої підписи за постанову про недовіру Уряду до тих пір, поки не буде прийнятий вищезазначений законопроект №3700.

Жоден лідер партії  не повинен мати право йти проти вибору народу. Ініціатори цього ганебного дійства просто лобіюють власні партійні інтереси, наступаючи на всі моральні людські цінності. Задля власного самоствердження і тотального диктаторського контролю йдуть у супереч всьому цивілізованому суспільству.

Закон України «Про внесення змін до Закону України „Про вибори народних депутатів України“ (щодо виключення кандидатів у народні депутати України з виборчого списку в багатомандатному окрузі)» є ганебним і неприпустимим.

Народний депутат України  Валерій ДАВИДЕНКО


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/