Вторник, 26 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Укрпошта проти чернігівського судді Коверзнева


Укрпошта подаватиме скаргу на чернігівського суддю Коверзнева до Вищої ради правосуддя.

ПАТ «Укрпошта» прийняла рішення подати скаргу до Вищої ради правосуддя стосовно дисциплінарного проступку судді Коверзнева В.О.

Про це повідомили нашому виданню в прес-службі Укрпошти.

Колишній керівник Чернігівської філії Укрпошти Рутар Я.І. (на фото), пропрацювавши в компанії менше 6 місяців, використовуючи як механізм Деснянський районний суд міста Чернігова, протягом трьох років здійснює стягнення коштів з держпідприємства, за підтримки судді зазначеного суду Коверзнева В.О.

Під час розгляду судової справи суддя Коверзнев В.О. необґрунтовано відхилив подані заяви про виклик свідків, про залучення доказів ухилення Рутара Я.І. від виконання трудових обов’язків, безпідставно відмовив у відводі судді.

Неправомірним, на думку Укрпошти, також є втручання вищеназваного судді у господарську діяльність підприємства, зокрема, щодо необхідності внесення певних змін до штатного розпису та структури підприємства.

З огляду на викладене, Укрпошта звертатиметься до Вищої ради правосуддя  з метою надання правової оцінки діям Коверзнева В.О.

На фото: Рутар Я.І. та Коверзнев В.О.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/