П’ятниця, 24 Травень 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Українсько-російський держкордон на Чернігівщині охороняється посилено

Українсько-російський держкордон на Чернігівщині охороняється посилено


Протягом тижня (з 5 по 11 березня 2018 р.) обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою. Українсько-російська ділянка державного кордону охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.

Про це повідомив помічник начальника прикордонного загону підполковник Олександр Дудко.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку громадян, що перетинають державний кордон.

З 5 до 11 березня 2018 року на Чернігівщині, через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 43,8 тис. осіб та 10,9 тис. транспортних засобів.

До адміністративної відповідальності притягнуто 19 осіб, на яких накладено штрафів на суму 7225 гривень. Через державний кордон не пропущено 17 осіб, з яких один громадяни Росії.

Протягом вихідних та святкових днів через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 28,3 тис. осіб та 6,7 тис. транспортних засобів.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/