Четверг, 9 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Україно-російський кордон на Чернігівщині охороняється посилено

Україно-російський кордон на Чернігівщині охороняється посилено


Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою. Україно-російська ділянка державного кордону охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.

Про це повідомив помічник начальника прикордонного загону підполковник Олександр Дудко.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку громадян, що перетинають державний кордон.

За порушення державного кордону затримано одну особу.

З 12 по 18 лютого 2018 року на Чернігівщині, через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 43,1 тис. осіб та 11,4 тис. транспортних засобів.

До адміністративної відповідальності притягнуто 23 особи, на яких накладено штрафів на суму 6192 гривні. Через державний кордон не пропущено 24 особи.

Протягом вихідних днів через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 13,4 тис. осіб та 3,6 тис. транспортних засобів.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/