Пятница, 15 20 ноября19   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Україна впроваджуватиме передові розробки щодо промислового рибальства


Україна та Естонія разом працюватимуть над електронізацією рибної галузі.

Рибагенство (2)Україна пропонує Естонії і Норвегії сформувати робочу групу з розробки та уніфікації досвіду партнерів зі створення електронних інформаційних систем та можливості їх впровадження в Україні. Ініціатива створення відповідної робочої групи стала результатом робочої поїздки делегації Держрибагентства України  до Естонії 25-27 січня 2016 року.

Рибагенство (1)Представники міністерства сільського життя Естонської республіки ознайомили українську сторону з власними електронними системами, зокрема KIS та ERS, створеними в Естонії за підтримки Євросоюзу. Естонія висловила  готовність вивчити можливість передачі Україні цих рішень, а також взяти участь в їх налаштуванні та запуску. Системи покликані забезпечити електронізацію діяльності, як агентства так і користувачів, які займаються промисловим виловом риби.

Рибагенство (3)Крім KIS та ERS у Естонії існує ще близько десятка різноманітних електронних реєстрів та програмних рішень, що охоплюють всі аспекти промислового рибальства і діяльності органів рибоохорони. Використання досвіду Норвегії  зробить можливим впровадження механізму моніторингу риболовних маломірних суден, а також контролю за любительським рибальством із використанням додатків для мобільних телефонів.

Голова Держрибагентства Ярема Ковалів прокоментував: «Протягом 2016 року Україна має намір активно співпрацювати з Естонією з метою електронізації діяльності Агентства та промислового рибальства. Я вдячний  Естонії за готовність ділитися із Україною передовими розробками та за  початок роботи  над спільним проектом».

Оксана МИРОНЬКО


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/