Суббота, 20 апреля 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Удвічі скоротився борг по зарплаті на Чернігівщині, але він ще значний

Удвічі скоротився борг по зарплаті на Чернігівщині, але він ще значний


«Погашення заборгованості заробітної плати на постійному контролі Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області», — Олег Трейтяк.

16 квітня 2018 року в Будинку засідань Чернігівської обласної ради відбулось розширене засідання регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами ДВС Чернігівської області рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами.

За участю керівництва управління юстиції в області, представників міських відділів ДВС, керівників підприємств-боржників, арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) відбулось обговорення актуальних питань погашення заборгованості по заробітній платі на підприємствах-боржниках та подальшої взаємодії державних органів у цьому напрямку.

За словами начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олега Трейтяка, на початку року заборгованість по заробітній платі по найбільш економічно активним підприємствам області складала 9 млн грн, На сьогодні розмір боргу скоротився і складає 4,6 млн грн по 9 підприємствам-боржникам. Найбільше стягнуто заборгованості по заробітній платі з ПАТ «Чернігівський завод радіоприладів», загальна сума погашеного боргу з початку 2018 року — 3,2 млн грн.

Як повідомив начальник Управління державної виконавчої служби Сергій П'ятниця, боржниками по заробітній платі залишаються ДП «Ніжинський ремонтний завод інженерного озброєння», ПАТ «Готель Градецький», ТОВ «Новгород-Сіверський м'ясокомбінат», ДП ТД «Сіверщина», 209 Управління начальника робіт, ПАТ «Чернігівський завод радіоприладів», ФОП Кобиш О.Г., МПП «Простір», ПАТ «Хімтекстильмаш».

Загальну ситуацію по заробітній платі на підприємствах-божниках, що перебувають в процедурі банкрутства, окреслив начальник відділу з питань банкрутства Олександр Дікан, приділивши увагу поверненню коштів працівникам ДП «171 Чернігівський ремонтний завод». «Відносно підприємств-боржників, щодо яких реалізовується судові процедури санації, фактична виплата заборгованості заробітної плати залежить від господарської діяльності підприємств та часткової реалізації майна, не задіяного у виробництві», — зазначив він.

Свою думку щодо причин невиплати заборгованості по заробітній платі висловили також керівники підприємств та арбітражні керуючі.

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2024 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/