Понедельник, 21 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Учасники Маршу Національної Гідності висунули вимоги владі!


22 лютого у Києві відбувся Марш Національної Гідності. Українські націоналістичні партії – Національний Корпус, Свобода і Правий Сектор крокували єдиною колоною, об’єднані спільним прагненням вибороти повагу й гідне відношення до українців. Вибороти справедливість відносно тих, хто наразі знаходиться на фронті та через бездіяльність влади втрачає свої здоров’я і життя. А також для тих, хто тут, в тилу, відчуває на собі беззаконня, що чинить сьогоднішня влада.

Тридцятитисячна колона патріотів в унісон вигукувала: «Слава Україні – Героям Слава! Слава Нації – Смерть ворогам!», «Україна – Понад Усе!», «Разом і до кінця!», «Не відступати і не здаватись!», «Один за всіх – і всі за одного!», «Успіх нації і слава – наша честь і наша справа!», «Наша доля у наших руках – величних вчинках, запеклих боях!», «Наша сила – наша воля!», «Воля – або смерть!», «Наша славна Батьківщина – це велика Україна!», «За нами правда, за нами сила, за нами вільна Україна!», «Ми патріоти! Ми найсильніші!», «Разом ми єдині! Слава Україні!», «Мільйон сердець! Одне биття! Патріотизм! На все життя!», «Жовто-блакитні! Наші прапори! Ми непереможні! Шаблі догори!», «Разом – сила!». Серце України билося в ритмі патріотичних гасел, українські пісні лунали вулицями Києва. До маршу долучилися націоналісти з різних міст України.

Націоналісти вимагали від бездіяльної влади:
1. Недопущення приватизації стратегічних підприємств;
2. Недопущення продажу сільськогосподарських земель;
3. Недопущення щоквартального зростання цін та тарифів на комунальні послуги;
4. Недопущення знищення дрібного і середнього підприємництва здирницьким переглядом системи оподаткування;
5. Недопущення підняття пенсійного віку та пенсійного стажу;
6. Визнання ОРДЛО окупованими територіями;
7. Розірвання дипломатичних відносин з РФ.
Заявили націоналісти також і під Верховною Радою, що у разі неспроможності влади забезпечити виконання цього ультиматуму, ВР має ухвалити новий закон про вибори і саморозпуститися.

Здобули Націоналісти й значну перемогу. Під тиском Національного Корпусу, Свободи та Правого Сектору було відхилено Проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 22 грудня 2016 року про прийняття в цілому Закону України «Про амністію у 2016 році» з урахуванням пропозицій Президента України.
Андрій Білецький закликав провалити проект скандальної постанови і, врешті, депутати його почули. За проголосувало 22 присутніх депутатів, проти – 111, утрималось – 32, не голосувало – 126. Рішення прийняте не було.

Націоналісти йшли разом, аби показати силу українського духу, спільне прагнення справедливого відношення до звичайних українців. І, зважаючи на кількість тих, хто долучився до ходи – ці питання до влади є справді нагальними.

Та це лише попередження, далі – дії, адже все тільки починається!

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/