Понедельник, 6 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Учасники АТО з сім`ями активно відпочили біля мальовничої Десни. Відео


На Чернігівщині вихідними днями більше 200 учасників АТО з родинами зібралися аби відпочити біля мальовничих краєвидів поблизу річки Десна. Цього року організатори зробили для АТОвців справжнє свято екстремального відпочинку.

До програми щорічного фестивалю, який є абсолютно безкоштовним, включили—- стрибки з мосту, військово-спортивну гру «Lasertag», катання на човнах Драгонбот, турнір з пляжного волейболу та футболу тощо.

На території відпочинку був обладнаний наметовий табір, а у перерві всі бажаючі мали можливість скуштувати рибну юшку та козацький куліш. Для воїнів після жахіть Донбасу цей захід став своєрідною адаптацією у мирному житті.

На майбутнє організатори будуть покращувати та насичувати екстремальний відпочинок бійців, адже постійна допомога та підтримка потрібна їм завжди.

По закінченню фестивалю були нагороджені переможці спортивних змагань, а кульмінацією відпочинку стало вогняне фаєр-шоу за участю представників з різних куточків України.

Ігор Березинський


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/