Пятница, 15 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Учасники АТО та батьки школярів дякують лісівникам Семенівщини


Сердечна подяка лісівникам надійшла на адресу обласного управління лісового та мисливського господарства від Семенівської районної ради за підписом її голови В.Малковича.

У листі, зокрема, говориться про високу соціальну  відповідальність та вагомий внесок у розвиток району державного підприємства  «Семенівське лісове господарство».

Керівник районної громади наголошує, що директор підприємства О.В. Дудко бере активну участь у житті району, користується повагою і авторитетом серед його жителів. Про це свідчить те, що О.В. Дудко вже вчетверте обирають депутатом Семенівської районної ради. Глибоко усвідомлюючи ситуацію з нестачею коштів у місцевих бюджетах, очолюване ним підприємство постійно надає допомогу, забезпечуючи загальноосвітні та дошкільні заклади району паливом і необхідними пиломатеріалами.

PICT9315Підприємство надавало допомогу у ремонті підлоги спортивної зали ЗОШ №1,  проведенні часткової заміни підлоги  у  приміщеннях гімназії №2, в озелененні і благоустрої населених пунктів району.

Голова районної ради також відзначає, що за сприяння лісгоспу створені належні умови для роботи дитячо-юнацької спортивної школи, а саме проведено ремонти підлоги спортивного залу та  котельні.

Семенівщина лісове господарство 1А жителі Орликівської територальної громади вдячні лісгоспу за регулярне підвезення її жителів до районного центру. Так само і учасники АТО дякують лісівникам за капітальний ремонт покрівлі їхнього будинку ветеранів.

Крім подяки лісівникам, голова районної ради у висловив у листі і сподівання на подальшу плідну співпрацю і взаєморозуміння.

Микола Тищенко


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/