Понедельник, 18 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

У викрадених авто заводські номери змінюють по-різному


Від початку жовтня працівниками Територіального сервісного центру МВС в Чернігівській області за результатами експертного дослідження було виявлено 2 факти підробок номеру кузова та 1 факт підробки номера двигуна.

Про це повідомили редакції в Регіональному сервісному центрі МВС в Чернігівській області.

6 жовтня 2017 р. до ТСЦ №7441 РСЦ МВС в Чернігівській області звернувся громадянин з питанням перереєстрації автомобіля MERCEDES-BENS SPRINTER. В результаті проведення експертного дослідження вищевказаного автомобіля було встановлено, що номер двигуна знищений механічним способом (шліфуванням).

10 жовтня 2017 року звернувся громадянин з питання перереєстрації транспортного засобу OPEL ASTRA. В результаті проведення експертного дослідження вищевказаного автомобіля було встановлено, що номер кузова знищений шляхом видалення панелі з первинним номером та вварюванням на його місце частини панелі (фрагмента) з іншим номером.

А ще за два дні до цього центру (№7441 РСЦ МВС ) звернувся громадянин з питанням перереєстрації автомобіля MERCEDES-BENZ. В результаті проведення експертного дослідження вищевказаного автомобіля було встановлено, що номер кузова змінений шляхом заклепування (з наступним поліруванням та хімічною обробкою) частини металевої поверхні та нанесення на їх місце не в умовах заводу-виробника частини знаків іншого номеру. Кріплення дублюючої таблички з номером кузова не відповідає заводському.

У трьох випадках виклик поліції був здійснений за номером 102. Зібрані матеріали справ та автомобілі було передано слідчо-оперативним групам, які приїхали на виклики.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/