Четверг, 22 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У відновленні військового аеродрому влада не бачить перспективи

У відновленні військового аеродрому влада не бачить перспективи


Відновлення та подальший розвиток військового аеродрому «Півці», що біля Чернігова, і який мав би стратегічне значення не лише для українського війська, припиниться.

Як повідомляє видання Біла хата, про це сказав 4 листопада в прямому телевізійному ефірі UA:Чернігів новопризначений голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко.

— Уряд не бачить перспектив у відновленні аеродрому «Півці», — зазначив керівник облдержадміністрації. 

При цьому він додав, що стосовно подальшої долі цього аеродрому, в Уряді будуть ще визначатися.

Слід зазначити, що під час представлення на посаду 1 листопада Андрія Прокопенка, перший заступник керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов зауважив, що «Прокопенко Андрій Леонідович докладе максимум зусиль для вирішення поставлених завдань».

Нагадаємо, що за часів СРСР це був аеродромом першого класу, тобто міг приймати різні літальні апарати в будь-яких метеоумовах.

І якщо деякі аеродроми на Чернігівщині були зруйновані повністю або частково, то у Півцях — зберігся, зокрема, літальна смуга.

Після російської агресії об'єкти аеродрому передані в управління Державному науково-дослідному інституту випробувань і сертифікації озброєння і військової техніки.

Невже і справді надія військовиків у відновленні стратегічного аеродрому «Півці» так і залишиться мрією?

На знімку: десантники приземлилися на аеродром «Півці», березень 2019 року.


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/