Четверг, 28 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У таборі «Дружба» на Чернігівщині діти розмірковували про права

У таборі «Дружба» на Чернігівщині діти розмірковували про права


6 липня 2018 року керівник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк перебував з візитом в одному з районів Чернігівщини — м. Сновськ.

Розпочався робочий день очільника обласного управління юстиції з відвідування Сновського дитячого закладу оздоровлення і відпочинку «Дружба», де разом з начальником Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Людмилою Кузьміною і заступником начальника Управління державної виконавчої служби Аллою Єдомахою він зустрівся з вихованцями дитячого загону «Капітошка».

Зустріч посадовців з дітьми була обумовлена відзначенням 8 липня відносно молодого свята – Дня родини, і мала на меті правоосвітню місію. Спілкуючись з дітьми, правники розповіли їм про інформаційні кампанії, що на сьогодні активно реалізуються органами юстиції, зокрема, у сфері захисту прав дітей.

Поговорили вони з малечею і про духовні цінності, сімейні традиції, родинні свята. Цікаво було почути думки дітей якою має бути родина, хто має бути головний, які права і обов’язки мають батьки, а які діти. Під час правової вікторини «Я МАЮ ПРАВО!» діти розмірковували над поняттями «Право», «Закон», «Справедливість» та ін.

На особистому прийомі громадян, що відбувся після тематичної зустрічі з вихованцями табору відпочинку, посадовці роз’яснили містянам правові механізми виплати аліментів, реєстрації земельних ділянок, звернення до Конституційного суду України, а також виконання рішень Європейського суду з прав людини.

Інна Кебець


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/