Пятница, 30 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
«У Росії існує юридичне безумство» — Юрій Гіммельфарб

«У Росії існує юридичне безумство» — Юрій Гіммельфарб


«У Росії існує юридичне безумство», — заявив відомий не тільки в РФ автор і ведучий програм відеоканалу New Rush Word Юрій Гіммельфарб.

Юрій Гіммельфарб, характеризуючи правове беззаконня в чекістській Росії, дивується з того, що в його країні без суду і слідства, як в 30-ті роки, заносять людей в списки «терористів». Як стверджує автор, в Росії вже більше 7-ми тисяч таких громадян. У їх числі сільський учитель з Оренбурзької області (селище Кроми) Олександр Бившев. Він став «терористом» тільки за вірші на підтримку справедливої ​​боротьби українського народу проти агресивних дій російської верхівки, яка наплювала на всі міжнародні закони й правові інститути, коли вдерглась на територію суверенної країни, і тим самим розв'язала в Європі війну.

Юрій Гиммельфарб зазначив, що в такий список терористів може потрапити хто завгодно. «Коли який-небудь відморожений співробітник центру« Е »може просто взяти і внести людину в цей список поза всяким судовим рішенням. При цьому ніяких процедур і умов виходу з цього списку не існує, — констатує автор. — Якщо закон не визначений, закону немає. У Росії в даному випадку беззаконня зведено в закон».

Юрій Гіммельфарб звертається до російської влади скасувати «це юридичне безумство, цю божевільну фантасмагоричну практику, коли людину записують в якийсь список і таким чином позбавляють її засобів до існування".


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/