Воскресенье, 25 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У передноворічні та новорічні свята пошта працюватиме

У передноворічні та новорічні свята пошта працюватиме


Найбільші поштові оператори України — Нова пошта та Укрпошта — оприлюднили графіки роботи на Новий Рік і Різдво.

Родзинкою зимових свят сезону 2018/2019 у поштовиків стане видатна працездатність. Конкуренція зробила свою справу — оператори готові працювати ледь не цілодобово, тільки б задовольнити потреби клієнтів і завоювати їхню довіру. Про це повідомляє UBR.ua.

«Нова Пошта» пішла на безпрецедентні заходи. Мало того, що в неділю, 23 грудня, співробітників відправили обслуговувати людей по суботньому графіку, а сьогодні, тобто 24 грудня, відділення оператора працюють в режимі звичайного буднього дня, так ще й двері офісів оператора відкриють по всій країні на католицьке Різдво 25 грудня. Щоправда, в режимі суботи і тільки до 18:00.

У такому ж графіку компанія буде працювати 31-го числа. Повноцінних вихідних у працівників буде тільки два: 1 і 7 січня. А 2-6 січня офіси відкриються в стандартному графіку — відповідно до днів тижня, на які припадуть дати.

В Укрпошти графік вийшов менш доброзичливим для клієнтів. Хоча тут, на відміну від Нової пошти, посилку можна буде забрати взагалі в будь-який день — потрібно лише подбати про те, щоб відправлення потрапило на чергове відділення оператора. 25 грудня таких відділень буде працювати 41, 1-го січня — 16, а 7 січня — 19 офісів. Повний список таких відділень опублікований на офіційному сайті компанії.

В інші дні Укрпошта працюватиме в стандартному графіку, як це передбачено розкладом на відповідний день тижня.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/