Суббота, 31 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

У паспорт на кордоні поклав іноземець гроші, а прикордонники не взяли


Профілактичні заходи щодо формування доброчесної, антикорупційної поведінки особового складу Державної прикордонної служби України в рамках акції — «Чисті руки!» на ділянці Чернігівського прикордонного загону продовжуються.

Метою такої акції є виховання високої пильності та персональної відповідальності охоронців державного кордону, формування принципової позиції щодо нетерпимості до корупційних правопорушень.

Ось і вчора в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі», під час оформлення на вихід з України 50-річний громадянин Азербайджану спробував уникнути адміністративної відповідальності за порушення правил перебування іноземних громадян та осіб без громадянства в Україні за частиною 2 статті 203 КУпАП за допомогою «забутих» в паспорті 200 гривень.

Спроба виявилася невдалою. Як результат, крім накладення за вказаною статтею штрафу у розмірі 595 гривень, в діях іноземця вбачаються ще й ознаки кримінального правопорушення за статтею 369 «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі» Кримінального Кодексу України. Про цей факт повідомлено співробітників Ріпкинського відділення Національної поліції та після проведення відповідних дій, іноземця, разом з коштами, як речовим доказом, передано правоохоронцям.

Олександр ДУДКО


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/