Пятница, 30 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

У Китаї чернігівський театр тіней виграв спеціальну номінацію


Робота чернігівського театру тіней  під назвою «Бережіть землю» виграла номінацію кращого короткометражного фільму 2015 на кінофестивалі Handle Climate Change Film Festival (HCCFF) в Китаї. 

Відеоробота театру була єдиним учасником з України та змагалася з іншими стрічками з Ірану, Росії, Сполучених Штатів Америки, Іспанії, Китаю, Франції та Туреччини.

2Один з організаторів кінофестивалю HCCFF нагадав у своєму інтерв'ю для Shenzhen Daily, що кінофестиваль отримав 1245 заявок на участь з 93 країн світу. У фінальному турі 49 робіт боролися за топ 10 нагород.
3Кращі роботи HCCFF будуть показані на конференції ООН з клімату в Парижі в листопаді 2015 року.
4Переможний ролик можна подивитися на офіційному сайті театру тіней Fireflies.
HCCFF покликаний об'єднати кращі відеороботи про зміну клімату та захисту навколишнього середовища і представити їх на міжнародному рівні. Кінофестиваль об'єднує режисерів, експертів, активістів та глядачів, щоб надихнути і підштовхнути людей до створення кращого світу.

5HCCFF 2015 це перший кінофестиваль, що проходить в Китаї, який присвячений зміні клімату. HCCFF проходить з 19 по 20 вересня 2015 в місті Шеньчжень в Китаї. 

Джерело


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/