Вторник, 19 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У громадах чекають на рішення ЦВК про призначення перших виборів

У громадах чекають на рішення ЦВК про призначення перших виборів


На розгляді Центральної виборчої комісії знаходяться звернення від облдержадміністрацій щодо призначення перших місцевих виборів у 163 об’єднаних територіальних громадах, до складу яких увійшли 722 місцеві ради.

Такі дані щотижневого моніторингу Міністерства регіонального розвитку щодо стану формування об’єднаних громад в Україні, інформують наше видання в прес-службі Мінрегіону України.

Найбільше об’єднаних громад, які вже чекають на рішення ЦВК, у Дніпропетровській — 19, Полтавській – 14, Чернігівській та Черкаській – по 12, Волинській — 11, Херсонській – 10, Вінницькій та Сумській – по 9, Житомирській — 8, Кіровоградській та Одеській областях – по 7 громад.

Ще 90 громад — на фінальних стадіях завершення процесу об’єднання:

·         по 9 ОТГ облдержадміністрації готують звернення до ЦВК,

·         53 ОТГ приймають остаточні рішення про об’єднання,

·         28 ОТГ чекають на висновок ОДА.

вибори-місцева громадаНагадаємо, 12 липня цього набрав чинності закон який забезпечує фінансування виборів в об'єднаних громадах в 2017 році.

Також повідомлялося, що Уряд перерозподілив деякі видатки державного бюджету і виділив Центральній виборчій комісії майже 13 млн грн на організацію та проведення виборів у об’єднаних громадах.

Як відомо, загалом в Україні протягом 2015—2017 років створено 413 об’єднаних територіальних громад, до складу яких увійшла 1971 колишня місцева рада.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/