Четверг, 9 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

У Головному управлінні юстиції у Чернігівській області новий керівник


16 серпня 2016 року в конференц-залі Чернігівської обласної ради відбулося офіційне представлення нового керівника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області.

В урочистостях прийняли участь: голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Куліч, перший заступник голови Чернігівської обласної ради Валентин Мельничук, керівники гаоузевих підрозділів та правоохоронних органів.

Нагадаємо, що згідно з наказом Міністерства юстиції України від 09 серпня 2016 року №4140/к начальником Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області призначено Трейтяка Олега Миколайовича.

Трейтяк Олег Миколайович народився 23 грудня 1977 року у смт Сосниця Чернігівської області.

Має повну вищу юридичну освіту, у 2003 році закінчив Київський національний економічний університет за спеціальністю «Правознавство», магістр права.

В органах юстиції працює з березня 2005 року, починав роботу з посади заступника начальника Сосницького районного управління юстиції – начальника відділу державної виконавчої служби.

З листопада 2011 року працював безпосередньо у Головному управлінні юстиції у Чернігівській області на посаді завідувача сектору з питань банкрутства, а згодом – начальника відділу з питань банкрутства.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/