Воскресенье, 24 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
«У Фонді держмайна нас почули» — Андрій Страхов

«У Фонді держмайна нас почули» — Андрій Страхов


Голова профспілки ДП «Чернігівторф» Андрій Страхов зустрівся з заступником керівника Фонду держмайна України Денисом Кудіним.

Розмова стосувалася ситуації на торфозаводах Чернігівщини та доведенні діючим керівником ДП «Чернігівторф» Петром Слуценком державного підприємства до банкрутства.
«У Фонді держмайна нас почули та пообіцяли зайнятись нашою проблематикою. Питання одного-двох тижнів», — повідомив Андрій Страхов.
Раніше ми повідомляли, що Кабінет міністрів України своїм розпорядженням передав зі сфери управління Міненерго у Фонд державного майна України цілісний майновий комплекс державного підприємства «Чернігівторф».
З приходом на «Чернігівторф» нового керівництва суттєво зросли борги та впала реалізація торфозаводів. Заводи змушені скорочувати штати.
Основна причина полягає в тому, що через несплату ПДВ від заводів пішли їх основні покупці – приватні фірми. Гроші, які заводи перекидають на рахунки державної «прокладки» ДП «Чернігівторф», не йдуть на погашення ПДВ, а скеровуються на зарплати роздутого штату установи – керівника державної «прокладки» та його заступників.
Обласна ж влада, попри обіцянки, і досі не розробила програми підтримки виробників місцевих енергоресурсів. Відтак, більшість державних та комунальних установ закуповують вугілля сумнівної якості замість торфобрикету.
Торфовидобувники переконані, що борги на «Чернігівторфі» створюють штучно. Все заради того, щоб за безцінь продати основні активи потрібним людям.
За 10 місяців, відколи Петро Слуценко призначений на посаду директора, ДП «Чернігівторф» не продав жодної тонни брикету та торфокрошки. Кілька разів він намагався заблокувати рахунки філіям, що у свою чергу викликало реакцію з боку торфовидобувників, які виходили з акціями протесту.
За словами голови профспілки ДП «Чернігівторф» Андрія Страхова, питання звільнення з посади Петра Слуценка є ключовим для колективів торфозаводів.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/