Вторник, 14 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

У Чернігові знову викрадають кришки колодязних люків. Відео


В Чернігові активізувалися крадії кришок люків оглядових колодязів. 

Майже щодня від мешканців Чернігова до диспетчерської служби КП «Чернігівводоканал» надходять повідомлення про те, що на території міста стоять відкриті колодязі.

«Чернігівводоканал», як відповідальне комунальне підприємство, взяв на себе обов’язок виїжджати за кожним таким викликом. Аварійна служба закриває колодязі, які належать водоканалу, а по колодязях інших підприємств повідомляє відповідальних осіб та виставляє огородження.
Протиправні дії громадян, які здійснюють нічні крадіжки, загрожують життю та безпеці чернігівців, адже часто відкритими залишаються колодязі на тротуарах, пішохідних доріжках та дитячих майданчиках. Окрім того, виникає проблема з закриттям тих колодязів, де було вкрадено кришку люку. Купити окремо кришку неможливо: люки були виготовлені у різні роки різними підприємствами. Окрім того, кришки люків окремо взагалі не продаються, а повна заміна люку – величезні затрати для підприємств комунального сектору.
8 вересня КП «Чернігівводоканал» та зацікавлені журналісти безпосередньо виїхали на місця скоєння правопорушення. Ситуацію навколо крадіжки люків коментують відповідальні спеціалісти підприємства. Детальніше — у відео.

Ігор Грищенко


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/