Вторник, 27 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

У Чернігові змінюється постачальник газу. Чи тільки його назва?


газНовим постачальником газу споживачам Чернігівській області стане ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ»,  через що споживачам треба буде потурбуватися про нові походи до газової служби.

З 1 липня постачання природного газу побутовим споживачам Чернігівської області буде здійснювати нове підприємство — ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ». У зв`язку з цим споживачам газу треба укласти новий договір і в подальшому проводити розрахунки за реквізитами нового товариства.

З 1 липня 2015 р. ПАТ «Чернігівгаз» за рішенням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (Далі — НКРЕКП) — Постановою № 1640 від 28.05.2015 р. анульовано дію ліцензії щодо надання послуг з газопостачання  всім категоріям споживачів.

Для побутових споживачів, що проживають в Чернігівській області гарантованим постачальником газу за регульованим тарифом з 1 липня 2015 р. згідно рішення НКРЕКП — Постанови № 1644 від 28.05.2015 р. призначено підприємство  ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ». Товариство є суб'єктом господарювання, що в установленому порядку отримало ліцензію на постачання природного газу і здійснюватиме виключно реалізацію природного газу (відносини купівлі – продажу).

У зв’язку зі зміною постачальника всім побутовим споживачам необхідно:

 1. Укласти новий договір з ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ»про надання послуг з газопостачання. З примірником нового тристороннього договору, умовами та процедурою його оформлення ви можете ознайомитись на корпоративному сайті ПАТ «Чернігівгаз» cn.104.ua  або звернувшись до Контакт-центру за телефоном 0462 65 15 04.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Заключення договорів буде відбуватися поступово.

Для укладення договору необхідно надати такі документи:

 • Документ, що посвідчує особу споживача (для громадян України — паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, недавно прийнятих до громадянства України); для іноземців та осіб без громадянства — національний паспорт або документ, що його замінює);
 • Довідка про присвоєння ідентифікаційного коду (за наявності);
 • Технічний паспорт на будівлю;
 • Довідка про зареєстрованих осіб у квартирі, приватному будинку (довідка про склад сім’ї) або будинкова книга;
 • Документ, що підтверджує право власності на квартиру, приватний будинок або користування ними (договір купівлі – продажу, обміну, дарування, свідоцтво про право на спадщину тощо);
 • Документ, що підтверджує право на отримання пільг;
 • Технічний паспорт газового обладнання (за наявності);
 • Технічний паспорт лічильника газу (за наявності).
 1. Звернути увагу, що з 01.07.2015 р. автоматично буде змінений особовий рахунок споживача.
 2. Починаючи з 01.07.2015 р., оплата вартості послуг з газопостачання, в т.ч. в частині погашення заборгованості станом на 30.06.2015 р., буде здійснюватися на поточний рахунок із спеціальним режимом використання нового постачальника природного газу - ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ» за наступними реквізитами:

Отримувач платежу: ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ»                             

код ЄДРПОУ 39576385  рахунок 26032300014749               

Чернігівське обласне управління АТ «Ощадбанк»

МФО 353553 

Нові банківські реквізити зазначатимуться у платіжному документі (рахунку), який споживачам надійде від ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ», починаючи з 01.07.2015 р.

 1. З метою уникнення розбіжностей в частині розрахунків за спожитий природний газ станом на 30.06.2015 р. просимо Вас, шановні Споживачі, протягом 30 червня — 02 липня повідомити показання газового лічильника на кінець червня будь-яким зручним для Вас способом. Споживачам м. Чернігова та Чернігівського району — через Контакт-центр за номером (0462) 65-15-04, СМС–повідомленнями за номером 067-244-99-38 або електронною поштою на адресу contact@cngas.com.ua. Споживачам інших районів області потрібно телефонувати до абонентського відділу філії газового господарства свого міста/райцентру або звертатись особисто.

Контакти та координати можна дізнатися на сайті ПАТ «Чернігівгаз».

«Чернігівгаз»

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/