Понедельник, 2 августа 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У Чернігові виступають проти ліквідації спеціалізованих шкіл

У Чернігові виступають проти ліквідації спеціалізованих шкіл


Окремі фракції депутатського корпусу у Чернігівській міській раді заявляють про незаконність ліквідації поділу класів при вивченні іноземних мов у спеціалізованих загальноосвітніх навчальних закладах.

Як пояснив депутат міськради Віктор Бистров, раніше існував поділ на групи з кількістю 8-10 учнів у спеціалізованих школах із вивченням іноземних мов. Цього року такий поділ скасовано, через що втрачається суть спеціалізації.

«Згідно з наказом Міносвіти, спеціалізація скасовується тільки для учнів перших класів. А в Чернігові управління освіти чомусь вирішило відмінити поділ на групи і в інших класах. Ми переконані, що така економія є дуже сумнівною та погіршить якість навчання у чернігівських ліцеях і гімназії, а в подальшому може призвести до їх ліквідації», — прокоментував Віктор Бистров. Крім того, не виключено, що такі кроки призведуть у подальшому до погіршення результатів ЗНО і зменшать шанси чернігівців продовжити освіту у престижних вищих навчальних закладах України.

На фото: Віктор Бистров


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/