Пятница, 5 июня 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У Чернігові водолази навчаються розмінуванню під кригою

У Чернігові водолази навчаються розмінуванню під кригою


З 6 по 8 лютого у Чернігові на території 8-го навчального центру Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України проходить триденний науково-технічний семінар з виконанням водолазних занурень.

У заході беруть участь близько 50 фахівців водолазної справи Збройних Сил України та структурних підрозділів сектору безпеки і оборони з усіх куточків нашої держави. Завітали й іноземні гості — під час теоретичних занять представник німецької компанії Drӓger Олівер Шірк продемонстрував технології та зразки професійних універсальних водолазних дихальних апаратів відкритої схеми дихання. Німці є одними з лідерів виробництва професійного підводного обладнання.

Зокрема й за допомогою нього, українські водолази відпрацьовуватимуть практичні навички та взаємодію під час виконання робіт в умовах низьких температур та під кригою.

— Зараз головне — знайомство. Знайомство між собою та з новітніми зразками техніки, — розповів викладач водолазної справи 8-го навчального центру ДССТ МО України Леонід Моргун, — адже ми розвиваємо новий для незалежної України напрямок – підготовку спеціалістів підводного розмінування.

Підполковник Олександр Штупун

Фото автора


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/