Пятница, 19 апреля 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У Чернігові відбувся футбольний турнір ім. Олега Кузнєцова. Відео

Останні дні серпня цього року у футбольному світі Чернігова відзначилися проведенням традиційного щорічного Відкритого турніру з футболу на призи Заслуженого майстра спорту Олега Кузнєцова.

Учасниками цьогорічного турніру стали команди юнаків 2005 року народження з Черкас, Києва, Горішніх плавнів та Чернігова.

Цікава боротьба розгорталася протягом п’яти днів на футбольному полі ФОК «Хімік». Завзяттю майбутніх Кузнєцових могли б позаздрити навіть досвідчені футболісти.

Приємною несподіванкою для юних учасників турніру став приїзд на фінальний матч живої легенди українського футболу Олега Кузнєцова, який привітав учасників турніру та разом із головою Чернігівської обласної федерації футболу Геннадієм Прокоповичем, начальником Управління сім’ї, молоді та спорту міської ради Андрієм Дериземлею, а також легендарним чернігівським футболістом Юрієм Грузновим вручив переможцям турніру заслужені нагороди.

Золото цьогорічного турніру виборола команда «Чайка – 1» з міста Черкаси. Срібні нагороди отримали футболісти чернігівської «Юності». Бронзовими призерами стали вихованці ОК ім. І.Піддубного. четвертою стала чернігівська «Десна», п’ятою «Чайка – 2» з Черкас і останнє місце посіли юні футболісти з команди «Спорт-Гірник» з м. Горішні Плавні.

Кращим воротарем турніру визнано киянина Дениса Андрієнка. Кращим захисником став Дмитрій Сєріков з Горішніх Плавнів, а кращим форвардом став Дмитро Кремчанін з «Юності». Своїми здібностями у напівзахисті відзначився чернігівець Дмитро Галько з «Десни». Кращим гравцем турніру визнано Нікіту Гергеля з Черкаської команди «Чайка – 1».

А вже наступного року учасниками турніру стануть вихованці спортивних шкіл України 2006 року народження.