Среда, 12 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У Чернігові розповіли про забезпечення правопорядку на кладовищах

У Чернігові розповіли про забезпечення правопорядку на кладовищах


Чернігівська поліція забезпечить правопорядок на кладовищах у поминальні дні, зазначив начальник Чернігівського відділу поліції Анатолій Домарацький.

Поліцейські закликають громадян утриматися від відвідування кладовищ, аби уникнути скупчення людей.

23 квітня у Чернігові на засіданні міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняли рішення закрити всі кладовища, окрім випадків поховань. Чернігівський відділ поліції звертався відповідним клопотанням до міського голови та духовенства.

– Звертаюся до всіх мешканців Чернігова з проханням залишатися вдома і не ходити на кладовища під час поминальних днів, – говорить начальник Чернігівського відділу поліції Анатолій Домарацький. – На кладовищах нестимуть службу поліцейські у необхідній кількості, аби запобігти скупченню людей. Це будуть правоохоронці Чернігівського відділу поліції спільно з Національною гвардією. На в’їздах до кладовища «Яцево» стоятимуть пости патрульних поліцейських. По всьому периметру кладовища за правопорядком слідкуватимуть патрулі поліцейських.

За словами Анатолія Домарацького, поліцейські в першу чергу працюватимуть на профілактику, роз’яснюватимуть громадянам необхідність виконувати встановлені обмеження.

На тих, хто вперто ігноруватиме застереження і заборони, поліцейські складатимуть адміністративні протоколи за статтею 44-3 (порушення правил щодо карантину людей). Санкція статті передбачає штраф від 17000 до 34000 гривень для фізичних осіб і від 34000 до 170000 гривень – для посадовців.

Оскільки Чернігів визнано осередком спалаху інфекції, поліція наполегливо рекомендує чернігівцям залишатися вдома.

Поліція контролює дотримання умов карантину та докладе всіх зусиль, аби убезпечити людей від зараження коронавірусом.

Пряма мова:


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/