Воскресенье, 29 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

У Чернігові пройшли змагання «Стрілецький поєдинок» до 25-річчя ЗСУ


В Чернігові, на честь 25-річчя Збройних Сил України, військовослужбовці гарнізону, учасники АТО та військовозобов’язані взяли участь в спортивних змаганнях «Стрілецький поєдинок».

В стрілецько-спортивному клубі Чернігівської обласної організації Товариства сприяння обороні України, за ініціативи військового комісара Чернігівського об’єднаного міського військового комісаріату полковника Сергія Москальця, відбулися спортивні змагання на честь 25 річниці Збройних Сил України «Стрілецький поєдинок».

thumbnail_1– В змаганнях взяли участь шість команд у складі трьох чоловік, – розповів голова обласної організації ТСОУ підполковник запасу Ігор Бизган, учасник АТО, колишній заступник командира 13 батальйону. – від Чернігівського об’єднаного міського військового комісаріату, ветеранів-учасників АТО 13 батальйону територіальної оборони, Товариства сприяння обороні України, вчителів предмету «Захист Вітчизни» навчальних закладів Чернігова, громадської організації «СОТА», військовослужбовців резерву та представників територіальної оборони Чернігівщини.

Учасники змагань виконали дуельні стрільби з малокаліберних гвинтівок Тоз-8, продемонстрували командний дух та взаємовиручку, стрільбу на швидкість і точність.

За підсумками змагань команди-переможці – військового комісаріату, громадської організації «СОТА» та ветеранів 13 батальйону – були нагороджені грамотами та подяками.

thumbnail_2

thumbnail_3

 

thumbnail_5

Підполковник Олександр ПАРІЙ


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/