Понеділок, 18 Червень 2018   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У Чернігові презентували нову інтерпретацію казки «Червона Шапочка»

У Чернігові презентували нову інтерпретацію казки «Червона Шапочка»


У Чернігові до Дня захисту дітей студентський соціальний театр «EX LIBRIS» презентував сучасну інтерпретацію традиційної казки Шарля Пьєро «Червона Шапочка».

Це вже друга вистава театру в рамках культурного проекту «Мода на добре мистецтво», який реалізовує ЧММГО «Міський молодіжний центр «Жменя» за фінансової підтримки Швейцарського бюро співробітництва в Україні. На відміну від першого твору більш серйозного за змістом, ця вистава вийшла дуже веселою, динамічною, захоплюючою.

Червона шапочка-Чернігів-театр (1)Художній керівник театру Марина Каранда запропонувала версію оздоблену ігротекою для дітей з особливими потребами ГО «Голос батьків» та ГО «Шанс», дітей з усієї області, позбавлених батьківської опіки і запрошених Обласним відділом служби сім’ї та молоді на святковий захід до Обласного палацу творчості дітей та юнацтва.

«Драматична основа казки вже була багатообіцяючою – бабуся Червоної Шапочки має великий досвід викладання музики, тому Вовчисько обирає уроки музики замість того, щоб поласувати такою вчителькою. Режисерським задумом всі герої були жанрово об’єднані у 40 хвилинний мюзикл», — розповіла про ідею вистави її художній керівник.

Багато пригод чекало і на глядачів, адже вони допомагали Червоній Шапочці перетнути долину Маків, розгадати інтриги Терену і Глоду, захистити Бабусю від непорозуміння з Мисливцями і їх вірним Собакою, навчити Вовка розрізнювати музичні інструменти.

Музичний супровід вистави від звукорежисера Анатолія Новака та танцювальні хвилинки не давали сумувати глядачам. А разом із тренеркою з анімації Софією Аксютою глядачі та герої опинилися у справжнісінькому казковому світі.

Для акторів студентського соціального театру «EX LIBRIS» участь у такій виставі – це неоціненний досвід роботи з дитячою різновіковою аудиторією. А також можливість творчо реалізувати головну місію театру – нести добрі ідеї та емоції у суспільство.

Оксана СТЕЛЬМАХ


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 БІЛА ХАТА Чернігівська інтернет-газета
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/