Понедельник, 18 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Поліцейські охорони опанували мистецтво спілкування з журналістами


Особовий склад поліції охорони опанував мистецтво спілкування із журналістами. Лекцію для поліцейських прочитав головний редактор філії НТКУ «Чернігівської регіональної дирекції» Андрій Ясний.

Зрозуміти специфіку роботи журналістів, дізнатися нюанси взаємодії, аби налагодити плідну співпрацю — все це правоохоронці дізналися зі своєрідної лекції.

— Працівникам сучасної поліції головне у спілкуванні з пресою нині – етичність і професійність. Справа в тому, що зараз підхід до людей у погонах дуже змінився. На щастя, чи на горе, обставини такі, але тим не менше, до поліцейських дуже шанобливе ставлення. Відповідно, співпраця журналістів і поліцейських має будуватися саме на таких засадах, я гадаю, — зазначив Андрій Ясний, головний редактор філії НТКУ «Чернігівська регіональна дирекція».

IMG_4909Прозорі та ефективні відносини з журналістами допоможуть уникати конфліктів та правильно надавати інформацію.

— Проблем не було, у нас всі поліцейські кваліфіковані, розмовляють українською мовою, знають всі вимоги, закони, нормативи, тому особливо ніяких проблем у спілкуванні з журналістами не виникає, — повідомив заступник начальника Управління поліції охорони в Чернігівській області Олександр Яришко.

IMG_4920Також дізналися журналісти про складові ефективної діяльності поліцейських охорони: оперативність реагування і професійність дій – це основні чинники успішної роботи поліції охорони в цьому напрямку.

Співпраця з засобами масової інформації безпосередньо впливає на рівень довіри населення до правоохоронних органів, тому вони розуміють, наскільки важливі взаємодія та взаємодопомога між ними при наданні достовірної та оперативної інформації.

ВІДЕО ТУТ

Ольга ПОСТОЛ


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/