Вторник, 19 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У Чернігові «Нептун» адаптується під корабельну й авіаційну версії

У Чернігові «Нептун» адаптується під корабельну й авіаційну версії


Напередодні Дня науки представники Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, що у Чернігові, отримали державні нагороди.

Відзнаки вручив заступник начальника воєнно-наукового управління Генерального штабу ЗСУ полковник Володимир Коваль.

– Тільки за період протистояння російській агресії в активі науковців Інституту близько 500 випробувань, що охоплюють понад 200 нових та модернізованих зразків озброєння та військової техніки різного призначення та ступеня складності, від простого ножа до ракет, — зазначив заступник начальника ДНДІ ВС ОВТ Віталій Куравський.

Завдяки сумісній роботі чернігівських науковців та вітчизняних підприємств, за короткий термін, вдалося розробити сучасні зразки техніки радіо-електронної боротьби вітчизняного виробництва та забезпечити ними Збройні Сили України.

Для виявлення та нейтралізацїї подачі цифрових радіоелектронних засобів, що працюють в режимі програмної перебудови робочої частоти розроблено комплекс РЕБ «Мандат-Б1». Для боротьби з безпілотними літальними апаратами — комплекси «Нота», «Буковель», «Анклав». Для ведення контролю радіоелектронної обстановки — комплекс «Діаграма».

Зараз чернігівські фахівці проводять, зокрема, адаптацію української крилатої ракети з наземного протикорабельного комплексу «Нептун» під корабельну та авіаційні версії.

День науки — професійне свято працівників науки України. Відзначається щорічно у третю суботу травня.

Олександр Штупун,

спеціальний кореспондент Інформагентства Міноборони України (м. Чернігів)


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/