Среда, 25 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

У Чернігові можуть знищити мережу дитячо-юнацьких спортивних шкіл?


Фракція «Нашого краю» у Чернігівській міськраді не підтримує створення двох комунальних спортивних шкіл без визначення ситуації із існуючими закладами, що пропонується зробити на засіданні сесії міськради 27 жовтня. Як повідомив керівник фракції «Наш край» у Чернігівській міській раді Олександр Соколов, відповідне рішення схвалено на засіданні фракції.

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської облорганізації політичної партії «Наш край».

О.Соколов наголосив, що запропонований проект рішення міської ради пропонує створити дві комунальні спортивні школи у Чернігові, натомість відсутня будь-яка додаткова інформація щодо закладів та напрямів їхньої діяльності. Крім того, не уточнюється подальша доля вже існуючих шести спортивних шкіл міста, що належать фізкультурно-спортивним товариствам «Динамо», «Україна» та «Спартак», і які пропонується реформувати.

Керівник фракції «Наш край» підкреслив, що на засіданні депутатських комісій начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міськради Андрій Дериземля зазначав, ніби «є чимало питань і зауважень до спортивних шкіл», однак вони не були конкретизовані, а отже чи не стане ця ситуація способом формування «зручного» керівництва спортивних шкіл і руйнування закладів? «Є багато питань, на які не надано відповідей. Не варто руйнувати те, що результативно працює не один рік», — сказав О.Соколов.

Всього у Чернігові працюють 22 дитячо-спортивні школи, у тому числі 2 вищої спортивної майстерності. Із міського бюджету Чернігова фінансуються 11 спортивних шкіл, засновниками яких є управління освіти міської ради, управління сім’ї, молоді та спорту міської ради, ФСТ «Динамо», «Україна» та «Спартак». У спортивних школах займаються до 10 тис. дітей.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/