Понедельник, 28 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

У Чернігові міськрада має намір підвищити «комунальну» орендну плату


Фракція «Нашого краю» у Чернігівській міськраді принципово не голосуватиме за загальне підвищення вартості оренди комунального майна в обласному центрі Чернігівщини, що пропонується на засіданні сесії міськради 27 жовтня.

Як повідомив керівник фракції «Наш край» у Чернігівській міській раді Олександр Соколов, відповідна позиція визначена на засіданні фракції цього тижня.

За його словами, запропонований проект рішення міської ради не є однозначним. З одного боку, ніби висловлюється турбота про збільшення надходжень від оренди комунального майна до міського бюджету, з іншого – через необґрунтований підхід місто ризикує більше втратити.

«Депутати «Нашого краю» безперечно за підвищення орендної плати у тих приміщеннях, де є комерційне використання нерухомості – банки, аптеки тощо. Однак дуже зважено варто підходити у сферах освіти і медицини», — пояснив О.Соколов. Він переконаний, що не можна в усіх випадках сформувати загальну вартість 40 грн. за 1 м квадратний у Чернігові, адже цільове використання комунального майна – різне.

«Запровадивши однаковий підхід до всіх, ми, очевидно, отримаємо не зростання, а скорочення надходжень, бо орендарі у багатьох випадках просто згорнуть свою роботу. Необхідно, щоб рішення враховувало сферу діяльності, і на основі цього фонд комунального майна має формувати вартість оренди», — підкреслив депутат міської ради.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/