Пятница, 29 мая 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

У Чернігові через збої електрики споживачі отримують брудну воду


водаПротягом останньої доби на аварійну службу КП «Чернігівводоканал» йдуть численні скарги від мешканців міста щодо брудної води.

Про це редакцію видання «Біла хата»  повідомила керівник прес-центру  КП «Чернігівводканал» Олена БОРИСЕНКО.

Через збої в електропостачанні 10 серпня близько 19:00   було зупинено роботу насосів на водозаборах №1 та № 2. Також відбулася зупинка роботи 15 підвищувальних насосних станцій підкачування холодної води  у мікрорайонах Центр, Градецький, Масани, Круг.  Через це на деякий час подача холодної води у місто виконувалася не в повному об’ємі .

Ситуація з просадкою електроенергії  вкотре стала причиною  зупинки роботи насосного обладнання  і виникнення гідроударів у водопровідній мережі. Це спричинило каламучення води у водопроводі і  погіршення якості послуг, що надаються абонентам КП «Чернігівводоканал».

На сьогодні службами підприємства проводиться весь комплекс робіт, щоб стабілізувати ситуацію.

Зауважимо, що диспетчерська служба КП «Чернігівводоканал» постійно веде  спостереження тиску у водопровідній мережі на всіх контрольних ділянках міста і моментально реагує на зменшення тиску у водопроводі.

Кожна скарга від споживача до диспетчерської КП«Чернігівводоканал» не залишається поза увагою,  в мікрорайонах  Чернігова ведеться як планова так і позачергова промивка водопровідних мереж з метою поліпшення  якості водопостачання.

Адміністрація підприємства просить вибачення у споживачів за тимчасові незручності.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/