Воскресенье, 25 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

У Чернігівському гарнізоні відбулися урочистості з нагоди Дня танкістів


Командування та особовий склад військових частин Чернігівського гарнізону спільно з представниками влади, ветеранами та мешканцями міста провели урочистості до Дня танкістів.

До танку, пам'ятнику воїнам-визволителям від трудящих Чернігова, учасники заходу поклали квіти та салютом вшанували героїв – танкістів, які захищають України.

танкісти-чернігів (7)

У своєму привітанні до військових частин, командувач військ оперативного командування «Північ» генерал – майор Володимир Кравченко відзначив професійність воїнів-танкістів у виконанні військового обов’язку.

 

— Ви професійно та героїчно виконуєте свій військовий обов’язок на сході країни, залишаючись гідними продовжувачами славетних традицій захисників Батьківщини.На передових позиціях непохитна міць та могутність Ваших бойових машин, вселяє впевненість кожному військовослужбовцю, — підкреслив командувач.

Варто зазначити, що у військових частинах оперативного командування напередодні свята кращі військовослужбовці танкових підрозділів отримали нагороди та відзнаки від військового керівництва, як у в місцях постійної дислокації, так і в зоні проведення АТО.

Віталій Кирилов


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/